1. Eleme Grubu Sonuçları
VANGÖLÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 6 3 Y.Y.Ü. DİŞ HEKİMLİĞİ 
KIRKGEÇİT ORTAOKULU 0 3 BAHÇESARAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TUŞBA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 3 4 HÜRRİYET KOLEJİ
ŞAHBAĞI ORTAOKULU 12 2 ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU
TÜGVA  1 14 MAKBULE KÜÇÜKÇALIK İLKOKULU-ORTAOKULU
FERİT MELEN ORTAOKULU 7 4 ŞEHİT KORAY AKOĞUZ İLKOKULU
GÜRPINAR GÜR-RUH SPOR 11 3 İPEKYOLU FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU
EMİNPAŞA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ 5 1 ASRİAD
EDREMİT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 4 3 ALİYA İZZETBEGOVİÇ ORTAOKULU
İSMAİL HAKKI TONGUÇ ORTAOKULU 1 5 DUMLUPINAR ORTAOKULU
KERİM TUNCER İLKOKULU-ORTAOKULU 10 9 KURUBAŞ ORTAOKULU
GEVAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 6 2 MEHMETÇİK SELEN İLKOKULU-ORTAOKULU
ŞEHİT KEMAL GÖRGÜLÜ İLKOKULU-ORTAOKULU 5 3 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
VAN AHMET YASEVİ BİST İLKOKULU 4 1 ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU
TOBB ORTAOKULU 3 6 İPEKYOLU YUNUS EMRE İLKOKULU-ORTAOKULU
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 1 8 7 AFAD SPOR
2. Eleme Sonuçları (14.05.2019 Salı)
Saat 22:00
DUMLUPINAR ORTAOKULU 5 3 BAHÇESARAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İPEKYOLU YUNUS EMRE İLKOKULU-ORTAOKULU 4 5 ŞAHBAĞI ORTAOKULU
ŞEHİT KEMAL GÖRGÜLÜ İLKOKULU-ORTAOKULU 1 4 EMİNPAŞA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 1 5 6 VAN AHMET YASEVİ BİST İLKOKULU
Saat 23:00
KERİM TUNCER İLKOKULU-ORTAOKULU 2 6 MAKBULE KÜÇÜKÇALIK İLKOKULU-ORTAOKULU
HÜRRİYET KOLEJİ 7 2 EDREMİT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
GÜRPINAR GÜR-RUH SPOR 8 9 FERİT MELEN ORTAOKULU
GEVAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 3 5 VANGÖLÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Çeyrek Final Sonuçları (17.05.2019 Cuma)
Saat 22:00
MAKBULE KÜÇÜKÇALIK İLKOKULU-ORTAOKULU 9 10 VAN AHMET YASEVİ BİST İLKOKULU
HÜRRİYET KOLEJİ 4 2 FERİT MELEN ORTAOKULU
VANGÖLÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 0 3 ŞAHBAĞI ORTAOKULU
DUMLUPINAR ORTAOKULU 2 9 EMİNPAŞA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Yarı Final Sonuçları (21.05.2019 Salı)
Saat 22:00
HÜRRİYET KOLEJİ 5 0 VAN AHMET YASEVİ BİST İLKOKULU
ŞAHBAĞI ORTAOKULU 6 2 EMİNPAŞA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3. ve 4. lük Maçı Sonuçu (28.05.2019 Salı)
Saat 21:00
VAN AHMET YASEVİ BİST İLKOKULU EMİNPAŞA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Senbolik Maç (28.05.2019 Salı)
Saat 22:00
EĞİTİM BİR SEN YÖNETİMİ VAN YEREL BASINI
Final Maçı Sonuçu (28.05.2019 Salı)
Saat 23:00
HÜRRİYET KOLEJİ ŞAHBAĞI ORTAOKULU